Vztah Tol k blogu: Kurva jí to nebaví

takže nějak akceptujte fakt, že to tu chcíplo. the end

Červenec 2012

Když máte želvu, slony a pizzu a barvu, kterou nevidíte

29. července 2012 v 11:30 | Tolpen |  Knížky!
Přiznávám, tahle recenze není k žádnému filmu, anime ani seriálu... Tohle je řada knížek. akže...zatímco mi do sluchátek hučí Einer gegen alle,tak vám to popíšu.
A aby to nebylo tak dlozuhý, tak to hodím pod perex.

DD a IDID módy

17. července 2012 v 10:21 | Tolpen |  Notové zápisy
Na tyhle dvě zkratky byste se měli připravit, protože jsem schopná je používat i v běžném proslovu. Takže když se mě někdo zeptá: Jak se máš? a já mu dpovím IDID a on na mě bude koukat jak vyoraná myše, tak mi věřte, že to absolutně nikomu nepomůže.
DD je Deep Depresion (tzn. hluboká deprese, pokud je na tom někdo s ájinou jako já (já si to házela do Googletranslatoru)).
IDID je I'm Deep In Depresion (Já jsem hluboko v depresi).
Tyhle depky chytám a) tradičně kolem Vánoc
b) když se pohádám s někým, na kom celkem záleží
c) přibližně taky na narozeniny a koncem letních prázdnin.
Mám zjištěno, že mi na to pomáhá poslouchat/sledovat hudbu/videa.
Jedno z těch...co lehce pomáhají ( a zároveň většinu DD vystihujou) je tohle...

Okrajově...

15. července 2012 v 15:58 | Tolpen |  Tolpen
Jen taková malá zprávička (kurňa...to je děsný slovo...T.T). nebo možná víc, ale jsou celkem vzato naprosto k ničemu a vůbec vás to nebude zajímat. ale píšu to sem stejně.
Nejdřív bych vás asi měla informovat, že už jsem dokoukala Doctora Who (teda...poslední, co vyšlo zatím je 07 00, tady 7. série - vánoční speciál s názve The doctor, The Widow and Thw Wardrobe. Zní to divně, ale je to skvělý). Takže abych se nenudila a cel dny nepřemýšlela jen o tom, co tropí asi guardian (a že toho je O.o), tak jsem rozkoukala torchwood. to sleduju sice pomaleji, ale taky to jde. Jestli budu někdy psát Miss Blue na tenhle blog, věřte mi že to tam zapojím. (miss blue nebylo v povídkažském shrnutí...pro ty puntičkáře a zmatené existnce, ano?)
Za druhý: Protože jsem odmazala doctora ze svého počítače, zase se mi sem vejdou Wizardry 8. A protože když jsem je naposledy odinstalovala a zjistila, že se mi nesmázla uložení ani postavy, budu schopná to možná i dohrát (WACHŮ!). A taky na to třeba jednou něco napíšu. Možná parodii, možná neuvěřitelně nudnou spoilerovací recenzi, možná to bude originální deník, co já vím. Každopádně, aktuální skupinka, se kterou hraju, se táhne ve smyslu SoulEatera...jedinej problém nastal s tím, že hlavních postav je sedm a já si jich do skupinky můžu vytvořit jenom 6. Takže...Buď Liz/Patty zůstala ve zbraňové formě a ta druhá je člověk....nebo (jak jsem to vyřešila já) tam ani Patty ani Liz nejsou a místo nich je tam moje OC (který může bejt taky zbraň,takže bez problémů :P). Mám chuť někoho z vás dokopat k tomu, aby si W8 taky pořídil a hrál to se mnou, protože je nehorázná nudy, když jedinej, s kým si o tom můžu pokecat (a to ještě ne moc, protože je to šíleně dlouho), je mamka, která už to jednou dohrála a já po ní chci rady atd. atd.
Za třetí...Deviant je skvělej...sice mě mate, že mám teď v záložkách dvě zkratky DA, ale to neřeště.
sry...je to nečitelný.... Obvzlášť ty Ečka, ale psala jsem to myší...snaha byla...

Objevila jem úžasnou holku, která tvoří úžasný hry...ale radši nebudu házet odkaz sem, buď si to dohledejte, nebo si mi řekněte (a slibte, že se nebudete smát), protože je mi to tak nějak jako....trošililililinku trapný...asi už jsem na to moc stará...jenže zase teď umím mnohem líp anglicky, což předtím byl problém T.T
neexistuje žádný za čtvrtý... možná snad jen to, že i když si teď zapnu skype, tak mě moc nerušte. W8 se vážně hraje na celou obrazovku... a ta Skype konverzace se při tom dost blbě provozuje. Ale máte ještě chvíli čas...W8 se ještě bude instalovat :P

Meowth 4

12. července 2012 v 16:56 | Tolpen |  FF - Kuroshitsuji
Takže, závěrečná kapitola pro tuhle povídku. naštěstí se mi to do těch čtyř kapitol vešlo. Je to v závěru hroznej slaďák, patrně tam chytnou rýmu, protože jsem nikde nepsala, že by se po návratu domů převlékli (jenže jsem taky nepsala, že se nepřevlíkli...hmmm). No..holt to tu máte. slibte mi, že nebudete nad tím koncem brečet. Je to prostě dojemný...nebo aspoň mě se zdá. Ale mě do toho neromanticky buší klávesnice...a třeba ne. Třeba si tu dojemnost jen namlouvám.

Obsahuje: GRELL, fontánky, povzdechy, GRELL, Sebastian, smích, GRELL, kočky, GRELL, červenou, GRELL, procházku, kusy sítě, GRELL, nůžky, GRELL, škytavku, Sebastian, objímání, stopování, GRELL, Undertaker, GRELL, GRELL, spoustu vody, bryčku, GRELL, Ciel, chůzi, Sebastian, GRELL, kouzla, prohlídku, GRELL, spoustu slz GRELL, GRELL a taky GRELL ale to není jisté..

A ještě k SE

11. července 2012 v 15:08 | Tolpen |  Notové zápisy
Když už jsme u toho...možná se vám stane, že mě přistihnete při pobroukávání různejch píniček. Věřte mi...Resonanci se jednoho krásného dne naučím a....no nic. Ale poslchněte si :D

Tolpeniny důvody pro posledlost symetrií a černou a bílou barvou

11. července 2012 v 11:06 | Tolpen |  Filmy, seriály, etc.
Ňuf...tak jo. K téhle recenzi jsem se vlastně dokopala díky Yuyu...protože jsem zjistila, že spousta ...humanoidních existetncí (já se tomu *lidi* fakt vyhejbám...kdo ví, kolik dalších bytostí to oslovění uráží) tohle nádherný anime nezná.
Ano...nádherný... a to tvrdí někdo, kdo o sobě prohlašuje, že je vlastně anti-otaku (což není tak docela pravda, alespoň ne v běžném slova smyslu).
Ale co...buďme rychlí, nebo buďme krychlí (*sigh*... Making money asi neznáte, co? Zvykněte si... doporučuju číst Dicworld, oki?), takže to tak nějak proletíme.
Jinak...jestli jste četli Fenřinu recenzi na Kurositsuji, tak vlastně není důvod, abych to recenznula ještě já. Že jsom to dokoukala si umíte dohledat. A pokud jste to nečetli, tak mám v menu odkaz...jen si dejte pozor, abyste se vrátili, Fentra vás už možná nepustí (I Rusko se jí bojí...I já se jí bojím *shaking*)

SoulEater a neb Vaše stravovací návyky mohly být o dost horší (ale to je celkem blbej název, takže to SoulEater celkem chápu)
Zdravá duše sídlí ve zdravém těle a zdravé mysli....bla bla bla bla bla. Věřte mi, že tohle uslyšíte jednapadesátkrát, pokud se na to chcete podívat. Ale je fakt, že se to kolem těch duší dost motá, dokonce i název o tom vypovída, což?
No a motá se to kolem jejich požírání (ne, bez omáčky a bez chilli...a ani jiné koření, jasné?!). Existují jacísi bohové-démoni, kteří se všeobecně zvou Kishiny a ti prostě schramstávaj duše obyčejnejch (a i jinejch) lidí. Kdyby to nedělali ve velkým, možná by to nebyl až takový problém. Ale existuje taková sorta, který požírání lidských duší vadí. Vadit to může kdekomu, ali tihle maj celkem nefér výhodu, protože chodej do spešl školy, kde je učej proti Kishinům bojovat. A taky...půlovina z nich nejsou lidi. Slyšeli jste někdy, že se některý zbraně chovají jako živý? No, tak tyhle jsou živý. Můžou vypadat jako lidi a taky jako zbraně ( a taky něco jako půl na půl). Jestli to mám vyjádřit pro milovíky vampire ság a tak tak jsou to vlastně zbraňodlaci, kteří se mnění o své vůli. Ono měnit se jen za úplňku by moc nepomohlo, protože zdejší kchůl měsíc je pořád v ostrém strpku, furt se tlemí a ze zubů mu taky občas teče krev, ale kdo mu dal do držky netuším. Sluníčko je celkem nudný, má ksicht, kterej mi připomíná prase a buď se debilně řechtá (stylem santovské "Ho ho ho!"), nebo pokelně chrápe a slintá při tom ( a to buď ráno nebo večer).
No, ale zpět k tématu. Ta škola, kam chodí ty zbraně a jejich uživatelé (to je pojem T.T...ale já si to nevymyslela) se jmenuje Shibusen. Arichtekta zpřerážet a netuším, proč ty koule levitujou ani co je to za ty svíčky. Jinak...ty červený rohy se maj ve zvyku lámat, když si na ně stoupnete. Škola pak stojí v malebném městě Death Cithy (jméno vám později či dříve (ale spíš později) dojde), který leží uprostřed pouště. Tamní ekonomika mi vrtá hlavou, ale což, asi něco ve stylu Las Vegas... Říkáte si, jak může vlastně taková škola fungovat, kdo přišel s tím, že se bojuje proti Kishinům (ale ti už se vlastně neukazujou)... no, dozvíte se.

Cílem každého uživatele je, aby nakrmil svojí zbraň 99 dušemi, které jsou zárodky Kishinů - v překladu killnou 99 lidí, kteří žroutaj lidský duše. Lidský duše jsou modrý. Duše zárodků Kishinů jsou červený (podstatnej rozdíl, takže jestli jste barvoslepí, můžete to rovnou zabalit). Když má vaše zbraň v sobě tohle (a umí slušně stolovat), tak musíte zabít ještě jednu čarodějkou a vašee zbraň pak musí sníst i její duši...což je diskriminace vůči klukům, který bejt čarodejkama nemůžou. Jinak...čarodějky jsou taky zlý, ale jak se na to přišlo netuším. Teď by vás vlastně zajímalo, proč to ty zbraně vlastně žerou, co? no, potom totiž přijde upgrade...a ještě vás budu chvíli napínta *polazí jazyk a zlomyslně se šklebí*

Hrajte si na detektiva: Ředitel Shibusenu má ruce velikosti pánví (AU! Moje hlava!), nosí masku, která je jakousi parodií na lebku (mám pro ní i nový slovo, heč!), chodí v černé (až na tu lebku) a ředitelně se říká Místnost smrti. Nic? Eff tak dál... znakem Shibusenu je ona lebka a řediteli se dá volat tak, že dýchtete na sklo/zrcadlo (pak je ještě jedn způsob, ale ten vás nenaučím) a do vysrážené vody pak rychle načmáráte "42-42-564" a pronesete ta čísla japonsky. Pro ty, kteří jsou líní, mám i překlad: "Shini-shini-koroshi"...do angličtiny se to v titulkách přeložilo taky jako "Die-die-kill".
Pořád vám to ještě nedošlo? Poslední nápověda: Zbraň, která prošla upgradem je potom nazývána KOSA SMRTI (třebaže nemusí vypadat jako kosa ale třeba kuše-sniperka).
*Sigh* vy máte ale dlouhý vedení. Tak přejdeme k postavám.

Ředitel Shibusenu. Ano, je to bůh smrti (v angličtině Lord Death), Smrťák. Pokud vím, zdejší smrtky nenosí brýle. Založil Shibusen a Deth City. Před tím zlikvidoval spoustu Kishinů, takže už ve světě vlastně žádní živí nezbyli (což ale neznamená, že se v ně lidé nemohou změnit!). Před tím, než Shibusen založil, měl jinou masku, ale báli se ho děcka a nechtěl do školy (inteligentní prťat- AU! Už mě přestaň mlátit!). Má super hlas a chová se dost podivně. Vlastně je hrozně těžký brát ho vážně...pokud nevíte, co umí. Jeho specializací je totiž Shinigami-chop...Přímý úder do kokosu. Výsledky se různí. Buď ďuzna do hlavy, ale taky to může někoho zadrtit do země (ne že by to Asuru nějak zdrželo....). Takže, já osobně si teď už dávám větší pozor na to, co říkám, protože Shini je dost háklivej (AU! Ale tohle už by, sakra, stačilo!) Ačkoliv to tak nepopisuju, tak Shinigami-sama není hlavní hrdina...teda, nemě by být...já už to chápu jinak (ano, oblíbená postava). Jakožto nejstarší a nejmíň vážná osoba má sklony všem říkat -chan a -kun a vlastně se ani neví proč. Přežije všechno, dokonce i když do ěj naděláte spoustu obrovskejch děr. (AU!)

No, když už jsme objasnili ředitele, je čas přijít k žákům. Jedním ze 7 (ano) hlavních hrdinů je zrovna tato devčica. Uživatelka démoní kosy je svou vlastní zbraní častokrát zvána krávou a hlupačkou a je to holka plochá jako prkno...ze všech stran plochá jako deska...vážně. A taky je to šprtka (ale brejle nemá). Vlastně je, dalo by se říct, z celé party nejslabší uživatel, jenže je taky jediná schopná a taky se snaží být neustále rozumná, přestože jedná moc impluznivně (prostě řeže větev, na které sedí). Jenže říkám...nejslabší z týmu, ale jinak je silná. S kosou to umí ale hodně dobře proto, že ona je taky geneticky zbraň ale ta část v ní se vlastně nikdy neprobudila (teda, jednou jo). Na svůj věk je fakt celkem machr... Existuje taky Maka-chop...úder knížkou do hlavy. S tou svojí kosou umí fůru věcí, ale frekvence, která ničí zlo, je vám v podstatě na houby, protože zlo a démoni jsou vlastně otázka toho, jak to dotyčný chápe.

Podle něj se to taky celý jmenuje. Je to hroznej frajer, přestože má zuby jako motorovka (Ale Grellovi to taky prochází, tak co XD) a když jí, tak neuvěřitelně mlaská. ale je pár faktorů, který prozrazujou, že není na život frajera extra připravený, třeba ten nosebleed, kterejch chytá při pohledu na nahou Blair. Soul je Mačina zbraň...ona profláklá démoní kosa. Vlastně už by měl bejt teoreticky kosa smrti, nebýt toho epic failu, kterej udělal hned na začátku, kdež míto duše čarodějky sežral kočku. T.T si zasloužil poolitovat. Na druhou stranu, později je s ním spousta problémů, protože do sebe dostane taky trochu jiný krve než obyčejný, ale to jsou další spoilery a tak se na to koukněte samostatně.

Black Star
Řečeno jazykem narutardů - Zelenovlasý Naruto. Jeho naprostá neschopnost je totiž způsobena tím, že pro něj je důležitější se dobře předvést, než aby něco udělal. On má přece být ta hlavní postava a když se mu někdo plete na jeviště, neváhá ho z ní vykopnout. Taky umí vypouštět duševní frekvenci, což se šikne v případě, že musíte zasadit zranění, které nemá fungovat na tělo ale na duši (třeba v momentě, kdy tělu nemůžete normálně ublížit). Ale když začne brát věci vážně, tak je konečně užitečnej a dokonce i skvělej. Svět je k němu trochu nespravedlivej. Z nějakého záhadného důvodu s fanynky (a fanoušci) yaoi vždycky myslí, že má něco s Death the Kidem. Možná to bude tou hláškou "Já překonám Boha!" a možná taky tím, že se dvakrát porvali. Možná taky tím, že se po té první rvačce skamarádili až neuvěřitelně rychle, přestože těm, kteří to viděli, bude jasné, že za to mlže Excalibur.

Black Starova sbraň...pokud byste hledali dva dokonalé příklady protikladů, tak Black Star a Tsubaki by byli jedním z nich. Je to milá a chápavá osůbka, poněkud nesmělá a nervózní, ale zaručeně přátelská. Je to zbraň, která má více "módů". Nejčastěji ji Black star používá jako kosu na řetězech, ale existují i shuriken a kouřová bomba a později také Čepel démona, ale tu neumí Black Star moc ovládat. Mimochodem, ta holka taky skvěle vaří a je silnější, než se zdá. Je to tradičně také ona, kdo hodí malý shuriken Starovi do ksichtu, když špehuje ji a další děvčaty při koupeli...

Co je pro Fenru Grell tak to je pro mě Kid. až na to, že já kvůli němu nemůžu vinechávat epizody, protože je to další hlavní postava a je všude. Tím líp. Je to klučina, který je posedlý dvoustrannou symetrií a zkrátka je to přehnaný perfekcionalista. A to natolik moc, že mu to překáží ve vykonávání povinností, třeba nezvládl napsat test, protože se nedokázel přesně podepsat. Je to taky důvod, proč má zbraně dvě a ne jen jednu. Ale on si může tyhle výstřednosti dovolit (dokonce vlastně ani do školy by nemusel, ale on holt chtěl). Protože víte, kdo je jeho otec? No, jméno by vám mohlo napovědět, že je to vlastně syn Shinigamiho. což z něj vlastně dělá nejschopnějšího uživetale libovolných zbraní. Je ale pravda, že ani jedna z jeho pistolí upgradem ale neprošly...vždycky jim do toho něco vleze (zbourají pyramidu a tak podobně). Je to vlastně takový roztomil pako (AUVAJ! A mohl by si taky klidnit otce, ta lava mě fakt bolí) a není divu, že ho má táta moc rád. Ale jsou momenty, kdy už tak roztomilej není, protože jeho speciální technika je Kanón smrti a to je celkem děsivý a ničivý. A jednou dokonce udělal ještě drsnější verzi tohohle (přestože byl prakticky vzato nějak jako mrtvej či tak něco a nevěděl o sobě).

Je jedna z Kidových zbraní a jedno z dvojčat Thompsonových. De facto je to pistole, ale nestřílí náboje, nýbrž duševní frekvenci uživatele. Vlastě taky může za to, že mi tolik nevadí kombineca růžové a černé, protože když z nich střílíte, tak to růžově svítí. Z toho jsem taky odvodile, že "duševní barva zbraně" nezáleží na uživaeli, ale na zbrani (tzn. kdyby Kid střílel z jinejch pistolí, mohlo by to svítit třeba modře). Liz, jak se jí říká, je sice z dvojčat vyšší a rozumnější, ale je to taková...typická holka, která se zajímá především o to, jak vypadá a taky je to fest strašpytel.

Druhá zbraň a druhé dvojče. Pro Kida s jeho symetričností by nález těhle dvou opravdu poklad, protože ve své zbraňovité formě jsou k nerozeznání (Já tvrdím, že Patty je potom ta pistol v Pravé ruce a Liz ta v Levé). Patty je menší, než její sestra, má větší hrudník (což se Liz nemá připomínat) a je duší mnohem víc dítě. Z onoho psaného testu si poskládala žirafu a v závěru hodiny jí zlomila krk. Ale je to ona, do dokáže vždycky Kida dokopat k tomu, aby udělal, co udělat má. Buď ho utěší, nebo je na něj hrozně zlá. Patty a Liz se před tím, než Kida potkaly, živily jako zlodějky. Zajímavý bylo, že oběť viděla obě dvě, ale jenom jednu holku...dvojčata totiž mehou být sobě navzájem uživateli a zbraněmi, což se celkem hodí, zvlášť, když si Kid odskočí doimů něco přeměřit a vás nechá o samotě s tím, že se hned vátí. A taky jsou to jediné zbraně, u kterých jsem neviděla poloviční proměnu u Soula a Tsubaki ano.

No...za něj vypovídá více méně TOHLE a neříkejt, že ne. Je to sadistickej (ale ne zlej!) chrurg, který by rozpitval vesmír, aby se mu dostal na kloub. Je to nejsilnější uživatel, jaký kdy vystudoval Shibusen a krom vědy umí fakt i slušně bojovat. Umí vypouštět svojí duševní frekvenci, stejně jako Star, ale je tu s ním ještě jedna potíž: On umí přizpůsobovat svojí duši jiným lidem. což znamená, že si vaše duše nejdříve prhlédne a potom se jim přizpůsobí. Takže, když do něj Black star vypouštěl svojí frekvenci, nemělo to účinek. Tahle schopnost se taky hodí, když potřebujete být sobře sladění s nějakou zbraní. Stein je ale fakt dost cvok a taky nestojí oběma nohama tak úplně v příčetnosti což je důvod, proč na něj měla frekvence Asurova šílneství takový vliv, že z toho zblbnul. Onen vědeckej náhled na všechny věci mu dost mění pohled na hodně věcí... ale je to taky oblíbenec...

Poslední klaďas, o kterým vám něco povím. Spirit je vlastně orvní Kosa Smrti, kterou potkáváme, takže jeho vlastníkem je shinigami. Je to také Démoní kosa a během let šel pěkně z ruky do ruky...Nejdřív pracoval se Steinem, který na něm bez jeho vědomí prováděl pokusy. Ale v Kosu Smrti ho promněnila až Mačina máma. Teda...v té době to ještě nebyla Mačina máma, protože Spirit je Mačin otec, ale to už vám bude asi jesný. Po něm má taky Maka ty geny zbraně ale na to kašlem. Podstatný je, že Spirit se psychicky hroutí, protože ho Maka jko otce vůbec neuznává a dává to ostentativně najevo (Spirit je nejvíc brečící postava v celým tomhle anime). Víceméně si za to ale může kosík sám, protože se se svojí manželkou/uživatelkou rozvedl a to především proto, že mu bránila chodit za jinými devčaty. Scyth je totiž dost sukničkář a často je k zstižení ve zdejším...jak to říct... dívčím baru. Je pravda, že ty holky který tam pracujou, jsou podlemě spíš víc terapeutky, protože nikdy k ničemu jako takovému nedošlo. Spíš si tam přijdete a zaplatíte si za pokec. Alespoň u Spirita se to tak jeví.

Tak, první záporná postava, na kterou narazíme je taky Čarodějka. A to ne ledajaká, ale sakra moc silná. Má specializaci na šipky (vektory) a hady. Její typický zaklínadlo je "Nake Snake Cobra Cobabra" [Nék Snék Kobra Kob(polknuté E)bra]. Velí malému gangu, která se skládá z žabí čarodějky Eruky, nesmrtelného (vlkodlaka?) Freeho, party myších čarodějek Mizune, který nemluvěj, ale pronášejí "Čičiči", a vlastní dcery Chrony, o který si pak jetě promluvíme. Medusa je taky věděc každým coulem, vlastně ženská a zlá podoba Steina. Díky ní je taky stein potom pod vlivem šílenství a taky ona vypustila Kishina do světa. Prostě je to jeden z hlavních záporáků.

Medusina sestra a čarodejka la pavouk. Schovávala u sebe v Arachonfobii Asuru, ale nedopadlo to pro ní dobře. shingami se jí pokusil zabít osobně, ale ona se na 800 let schovala... Je zvláštní, že se svojí sestrou nespolupracuje a pro Shibusen je to děsný štěstí, porotože jinak by ani neměli šanci vyhrát (AU! Hele ale toho nech!). Arachne má moc, má armádu, má spoustu šikovnejch pokoků...a má Kishina... A taky má laboratř, který může chodit, ale to je fuk.

Kishin, kterej je plnej spoilerů. Objeví se asi v polovině série a to rovnou z pod Death City, kde byl uvězněný. Oživila ho Eruka tím, že do něj vstříkla krev. Shinigami se ho pokusl zastavit, ale neměl Spirita a navíc je jeho moc omezená hranicemi města, ke kterému připoutal svojí duši a nemůže z něj proto odejít. Paradoxně to celé, aby zůstal Asura zamčený. Asura ale neyl hned ze začátku svého života Kishin, dokonce patřil do Shinigamiho protiKishinské skupiny, ale celý se to tak nějak zvrtlo. Každopádně průšvih je, že když je Asura zase oživlej, vysílá do světa Šílenství a všechno, co má duši, tomu dřív či později podlehne a rozdíl mezi dobrým a špatným se mu smaže...ale je to naštěstí vratný.
Já osobně ho měla celkem ráda, dokud ale neudělal do Shinigamiho díry ve stylu la ementál.

Dcera Medusy. Není vlastně ani zlá, ani hodná. To, co chce, je, aby jí šichni dali pokoj a nechali jí třeba někde v klidu chcípnout. Není úplně psychicky v pořádku, ale za to může výchova. Nikdy neví, jak se má s kterou situací vyrovnat, je nesmělá a dokonce se ani dost dlouho nevěděli, jestli je to holka, nebo kluk.Má zbraň - Démoní měč se jmonem Ragnarok. Že jste ho nikde neviděli? Ani moc nemůžete, protože Ragnarok je chronina krev. Chrona má krev černou a navíc s vlastní vůlí, což se jeví dost jako problém, protože ragnarok Chornu dost šikanuje. Jenže tahle zbraň jitaké činí nezranitelnou obyčejnými zbraněmi. Právě tahle krev se dostala do Soula a způsobila ještě mraky potíží, třeba s ní byl oživen Asura a tak. Chrona se sice přidala k Shibusenu, jenže teror z Medusy z ní udělal vlastně Medusina pokoka v utajení...a potom to byla zase ona, kdo vedl výpravu, která měla Medusu zlikvidovat (Shinigami rád slovíčkaří, co?) (AU! Ale tohle je poslední, jo?)

A to jsou vlastně všichni nejdůležitější, co tam jsou. O sniperce Asuze nebo Justinovi (ti jsou taky skvělí) si můžeme povídat jindy. Že zombíci jsou vlastně fajn a možná bychom mohli vést debatu o Grellově motorovce. Nebo o Mariině svatbě se záchodem... a o tom, že Blair je sice kočka, ale stejně kráva...Možná taky o Mifunem...a možná taky ne.

SSS

9. července 2012 v 10:36 | Tolpen (jo...zase)
Založila se Organizace SSS - SVĚTOVÁ STRANA SYMETRIE.


Jakožto zakladatelka bych si nové členy ráda evidovala, ale hlásit mi to nemusíte.
Tenhle čudlík, logo, nebo jak tomu chcete říkat, si hoďte někam na blog (zápatí nebo jako já v menu) a automaticky jste členem.


Obrázek pro nás vytvořila Feya the Shaman, takže všichni teď běžte k ní nablog a zlíbejte jí nohy, ruce a chvalte úplně všechno, jinak si vás najdu JÁ. pokudí nevíte, kde Feya je, tak mám na ni v menu odkaz, případně klikněte na tenhle odkaz: http://kuroineko-animeworld.blog.cz

SSS je proste..prostě jenom skupinka. Sekta lidí, kteří vyznávají symetrii, nebo taky jenom party fandu Deth the Kida... Nebo prostě jenom někdo,kdo se přidá.
Je to šumák. Zní to prostě dobře a zrovna VY jste člen a tak...

Meowth 3

4. července 2012 v 8:28 | Tolpen |  FF - Kuroshitsuji
A jestli budu nucená psát...asi Meowth 5, tak tomu založím prostě samostatnej odkaz. Chjo...Ale plánuju to něka rychle uzavřit. Snad příští kapitola...
Výskyt: GRELL, nůžky, chytání, Sebastian, GRELL, mašle, GRELL, stůl, brýle, smrtky, GRELL, síť, Sebastian, minutový limit, objímání, GRELL, červená, kočky, GRELL, GRELL, GRELL, porcelánové střepy, útěk, GRELL, nadřízený, Sebastian, alkoholický dryák uklidňující nervy a GRELL. A se vší pravděpodobností ještě GRELL, ale to jen tak okrajově.

7.7. kolem 15:00 (fakt jen přibližně) jsem si k tomu sedla a dopsala tu část, kterou jsem zapomněla dopsat. Tak především chybí ta hlavní část (tady Grellovo závěrečné Mňau! :D)

Výlev v poezii během mírně melanchonické nálady, o které prohlašuji, že je to deprese2

3. července 2012 v 20:02 | Tolpen |  Trhlosti
Ajto, slibovaná dvojka...ta je starší, ale dneska se dokonale hodí (A pokud si na začátek přihodíte ještě jedno *knock*, tak se to dá zpívat na levan polkku)

Výlev v poezii během mírně melanchonické nálady, o které prohlašuji, že je to deprese.

3. července 2012 v 19:51 | Tolpen |  Trhlosti
A nadpis snad mluví za vše...Ani se mi to nechce házet na DA na předpokoj. T.T Patrně přihodím ještě jednu (kterou možná už i znáte, ale to neva).