Vztah Tol k blogu: Kurva jí to nebaví

takže nějak akceptujte fakt, že to tu chcíplo. the end

Září 2012

The Doctor, The Widow and the English

25. září 2012 v 19:35 | Tolpen |  Tolpen
Přiznejme si to. Nadpis článku nikdo moc nepochopí. Doctor Who je známý asi jako Hetalie - regionálně. já jsem nucena říci, že má mám rozkoukanou 7 sérii nového ražení ( Doktorové 9, 10 a 11) a dokoukanou jen z toho dobrého důvodu, že poslední vyšlý díl, který jsem našla na uložto je označen s07xe04 a to jsem k tomuhle a potom k s07xe03 nemohla nikde schrastit český titulky. Proč si ale rovnou nezajet do doby, kdy už bude třeba taky s32xe06? to jsme totiž v hodině Anglického jazyka zase brali časová pásma...nač potřebuju TARDIS, když mám datovou hranici, že? No, abych vám to vysvětlila, tak

Sebelítostný výlev

9. září 2012 v 20:43 | Tolpen |  Tolpen
A ani se mi to nechce házet pod perex. Zž tak moc je to se mnu asi špatný. já vím, že v něm není všechno. Buď zapomínám nebo je to krátký...ale tentokrát se mi vážně nechce.
Tohle začínám pstá přibližně v půl devátý večer (20:20), nechce se mi spát, potřebuju šálek čaje/kafe/kakaa, mám něco mezi lehce težší melanchonií (melancholií?), děsnou sebelítostí a neuvěřitelným světem na celej nespravedlivej svět, do kterého se zahrnuje i počítač, Internet, PE (planet Earth), knížky v knihovně (nudný a/nebo přečtený), Torchwood, prakticky celý BBC, ségru, gympl, Fenru, Facebook, mě, toho kteréna, kterej mě naučil skloňovat zájmeno "já" podle "Vašek" (Já - Vašek; mě - Vaška; mně - Vaškovi atd.) a jistě si to dovedete představit.
Eh...co dál? Možná se vám zalíbí nějaké hlášky.
Jelikož jsem se před slabýma třema hodinkama vrýtila od taťky, tak si pořád pamatuju onen lehký spor, který se týče otázek. Začla jsem to já, ale Tangero (rodiče mají vážně skvělý přezdívky co? Tangero je taťka :P ) se prostě neudržel a přidal. Takže, aby v tom nebyl bordel:
"Traveling across the time and space I found a question on which was built everything and everyone in Universe: Would you like coffee, tea or cacao?" Logicky je to otázka, na kzeré bylo postaveno všechno a všichni ve vesmíru. Říkám to kdykoliv jdu vařit čaj/kafe a ptám se ostatních, co a jestli si dají.
První otázka: "Doctor who?" Netřeba vysvětlovat. Blbej nepochopí, inteligentní si asi domyslí, fanoušekovi Doctora Who to je naprosto jasné.
"42" Odpověď na otázku života, vesmíru a vůbec. A když už jsme u toho tak taky "http://en.wikipedia.org/wiki/42_(Doctor_Who)", abych byla přesná.
Tak, když už v tom máme pořádek, chcete slyšet něco dalšího? Budiž... ale to fakt nebude zajímavý a uvidíte, jak je to s mojí psychikou horší a horší (a největší vliv má na to asi Tenjuše, kterou už ani nemám chuť zašktit, jelikož moje ralistická část přiznává, že na to nemám dostatečnou sílu)
Začínám vídat věci/lidi stylem Anglie. v překladu, mám dojem, že je kolem mě spousta jiných lidí (od Gleyai až po Kanadu), zvířat (plyšová až nereálná [nejhorší je Madness kolem krku, jak se zmenšila je záhada, ale je to 100= ona]).
Sestřina zimomřivost mě nutí tvrdit, že je Havaj. Ne, vážně. Mladší sestřička to po mně ještě docela dlouho včra nadšeně opakovala.
Nebude to dobrý, přestože mám stromek. Um, tohle je Wow hláška. Jedná se o healera v podobě stromku, raid se spřátelenou Guildou a mámino podání onoho raidu. Uklidňovat všechny, že to dáme, bude to dobrý, máme přece stromek (heal) je skvělej nápad na povzbuzení morálky. Uchytlo se to u nás v rodině (a i z části na škole). bhužel, už mě to jaksi nedokáže povzbudit.
Tenjuščina tajná povídka, kterou jsem v pokušení napsat sama. No comment.

Led a orchidej

5. září 2012 v 18:41 | Tolpen |  FF - Hetalie
Fikce: Hetalia (OC - Ameritalia)
Typ povídky: Zcela neškodná
Postavy: Aljaška, Havaj, New York, oktrajově Texas a Oregon (Alexander, David, Jack, Seamus a Charles Jonesovi)
Varování: Sladká, shonen-ai...cpíš méně než více.
Náznak děje: Po prudké hádce s Havají vybíhá Aljaška do blizzardu, který zuří venku. New York, Texas a Oregonjej jdou po několika hodinách hledat. Povídka nemá špatný konec...ale rozhodně bych ten konec nenazvala ani dobrý.
Mimochodem, civilní jméno Havaje zní David Jones a čte se to [dejvid džouns] Jones přečtete všichni (Alfréd je profláknutej a příjmení je to i tak běžný), ale když se Havaj čte David...tak to prostě nezní dobře.
Mimochodem, ještě k těm civilním jménům: Aljaškovo Alexander má spoustu různých variací a to přes Alexandear až po Lexie. Aletakhnusná na něj zase nebudu, to klídek :)