Vztah Tol k blogu: Kurva jí to nebaví

takže nějak akceptujte fakt, že to tu chcíplo. the end

Červen 2013

(Un)Important

12. června 2013 v 10:33 | Tolpen |  Tolpen
Tol je nemocná (kašel a teď se přidala i rýma). V důsledku toho má moc volného času. Tudíž je neuvěřitelně znuděná, protože její povinností je ležet v posteli (Takže proč, kurva, sedím před počítasčem zabalená v dece, když postel je na druhý strabně pkoje?)
Do toho se ve mně rozhodl usadit na pevno Naruki, K-chan si kamsi zmizel a místo něj se tu Shenyen. shenyena i Narukiho zvládám, ale ne oba najednou, takže buď má blbý poznámky jeden nebo druhej nebo oba. Já vám je někdy vysvětlím...
Ale co jsem to chtěla... Jo! Mám návrh na nový projekt, kterej stejně nebude fungovat, protože vy nikdy nespolupracujete... Já vám to teda zkusím přiblížit, prostě se mi pokuste (aspň pokuste) pomoct. Tohle je prostě kolektivní práce, ki? Já to jen zorganizuju.

20 000 mil pod Labem

4. června 2013 v 12:58 | Tolpen |  Tolpen
Dobře dobře, celá republika tak trochu panikaří, tak proč se nepřidat. trocha kontrolované paniky mi neuškodí.
Poslednín týden celekm nusně ch- ...chci říct lilo. A lilo fest.
Protože zrovna já bydlím sice v oblasti Mělníka (!), to je ten soutok Labe a Vltavy, tak je to zrovna pro mě takové aktuálnější. Na druhou stranu jsem ale dost daleko od vody a u nás spíš hrozí, že z podmáčené půdy budou padat stromy.
Informací o tom mám dost, vzájemně se vyvracejí, podporují, překrývají, jsou aktuální nebo neaktuální, nepřesné, prostě je toho hrmada a já se v tom pomalu ai nevyznám.
Vím jen, že Kly jsou už pod vodou, alerspoň z části, Červená Píska prý aky odříznutá. Bohůmdík, že Kanyapi bydlí dost na kopci a voda na její psy a na ní nedosáhne.
Vlíněves na tom byla včera dost zle a nevím, jak je to dneska. ani nevím, jestli se Feya dostaal do školy...
U Nex ani nevím, jak na tom je, protože v její oblasti je takovej bordel...Jenže ona je zrovna v té zaplavené oblasti, hráz možná přetekla a... no, určitě byla ještě před půlhodinou živá, protože jsem si s ní psala na Facebooku.
Já dneska třeba ani nešla do školy, protoe ráno do přetečení ráze chybělo 80 cenťáků a máma nařídila, že holky (tedy Lee a já) zůstávají doma. Záhadou zůstává, proč ona jela do práce...

Dobře, tragických zpráv bylo dost. Potřebujete rozveselit.

Na nadpisy jsem nikdy nebyl...

3. června 2013 v 18:25 | Tolpen |  Tolpen
Dobře, dobře, já vím, že bych to neměl dělat.
(Skoro) nikdo mě nevidí a neslyší, ale naštěstí jsem relativně hmotný (dobře, levituju pár centimetrů nad zemí, ale co).
Jsme...a to je jedno, na jménech nesejde. řekněme, že jsem K.
Prroč sem vlastně dneska píšu já...Tol totiž odpadla, je šíleně unavená, má lehčí depresi (jestli tomuhle říká lehčí depree, tak jí asi vybočuju z termínů) a tak.