Vztah Tol k blogu: Kurva jí to nebaví

takže nějak akceptujte fakt, že to tu chcíplo. the end

Prosinec 2013

Abyste pochopili mé psychické rozpoložení

23. prosince 2013 v 11:20 | Tolpen |  Pseudo-věda
Tolpen tu dlouho dlouho nebla, co? Nevystrčila ani nos. Kromě té povídky na Durararu!!, kterou jste stejně asi nečetli, protože o tom žádné komentáře nesvědčí.
Delší sobu se mnou nespolupracoval blog.cz, takže mě to nechtělo přihlásit, ale už dobrý. Alespoň pro dnešek.
aby to tu trochu vypadalo, tak jsem se rozhodla, že přidám jaksi pseudovědecký článek. Pseudo, protože to nesmíte brát extra vážně, a vědecký...no to chápete určitě sami. Pokusný subjekt = já a spolužáci.

Vývojová stádia osoby zapojené ve fandomu

Drrr!! FF - Tak strašně daleko... Tak strašně blízko

18. prosince 2013 v 19:11 | Tolpen |  FF - Durarara!!
Existovala možnost, že napíšu tohle ještě jako Rose/Kira. ale jsou tu dva důvody, proč jsem to neudělala: a) Durarara!! už je pro mě jaksi tradišní songfic-fandom b) Kira patří ke Ginovi nebo Mayurimu. Moje less-OTP (ano, i to už vedu) ať píše někdo jinej.
Sakra lidi! A vůbec, to neumíte napsat originální povídku? Tu Byaren, co začíná snem, končí v lázních, má plno hrubek a je mimo jiné dost mizerná (ne že by moje počáteční tvorba do toho měla co mluvit)...tak tu jsem četla už asi 20x...na 20 různejch blozích.
Když už něco, kurva, kopčím, tak kopíruju aspoň něco hezkýho a zajímavýho. A vůbec, napište někdo něco hezkýho! Člověk si vyhledává fanfikce na Bleach v češtině...a vyjede mu jeho blog a jinej blog, kterej už celej prošmejdil.
No tááák, mně se v tý angličtině nechce nic číst.
Konec výtek, který jste stejně nečetli, já vás znám. Co je nad upozorněním, to vás nezajímá...

Postavy: Hewajima Shizuo, Orihara Izaya
Věkové omezení: +13 (asi?)
Varování: Mimo příběh, mimo charakter, náznaky yaoi [čti: z textu plyne, že spolu spali, ale v příběhu ten sex jako takový chybí]
Tolpenina poznámka: Songfic - Radůza. Víc nepotřebujete vědět. Pokud nemáte náladu na melancholii (její hloubka závisí na vaší citlivosti a psychice), tak to balte. Pokud to nezabalíte...no, já to sem psala...
Časové umístění: Může to být někdy po Karnevalu. Taky to může být úplně jiná realita. Čas je tedy šumec.


Long time no see 2

1. prosince 2013 v 11:26 | Tolpen |  Long Time No See
Takže, slíbila jsem, že napíéšu sequel...Tak ho máte. Hezky k prvnímu prosinci. Možná, že zavedu něco jako avdentní kalendář...
Shinji Hirako (Bleach) x Adam (real person)
Varing: Yaoi, crack pairing
Tolpeniny poznámky: At už si to přečte kdokoliv, tak ať si z Adama potom někde v reálu nedělá srandu. Řekla bych, že ani neví, co mu tu provádím. A tahle výzva platí dvakrát pro Jainu. Jetli mi na tebe feya prákne, že touhle povídkou Adama trápíš, tak tě shodím do Labe, jasno?