Vztah Tol k blogu: Kurva jí to nebaví

takže nějak akceptujte fakt, že to tu chcíplo. the end

Červen 2014

Kapitánská noční

15. června 2014 v 19:47 | Tolpen |  Originální
Určitě jsem se už někdy zmiňovala o Korvovi. Nebo minimálně o Letce zatracených (Tolpenin absolutně episkej řetězák 2, četl to někdo?)
No, zkrátka a dobře, je to propracovanej svět, s propracovanejma charakterama (v mých mezích). Kdykoliv píšu nějakou slohovku volného typu, případně vypravování, tak abych se nemusela s ničím vymýšlet, tak si to téma dosadím na ně. Takže jsem měla zadání: Zakonči vypravování souvětím Facka ho ještě pálila na tváři, ale nemohl se ubránit úsměvu.
Tak jsem to napsala.
stálo by za zmínku, že z tý slohovky mám jedničku a nikde v tom nebyly nalezené chyby. Taky si to přečetla Yenn. Prý je poznat, že shipuju Korva a Caniho dohromady.
dobře, shipuju je dohromady, ale jsem v tom nevinně! Jejich základ byl prostě převzatej Gin Ichimaru a Kira Izuru a tohle se prostě...vyvrbilo.
Prosím, ignorujte fakt, že sohovky píšu pro svoji češtinářku a tudíž pro někoho totálně neznalého světa Letky. Nemusí nutně vědět, že kapitán Cani Lupens je metr šedesát vysoká antropmorfní rys, nebo že Korv Kora je totéž v černém jen o čtyřicet cenťáků vyšší a panter. A taky jsem nepokládala za nutné tam psát, že rodina Korvů si píše příjmení před jméno jako všechny pantherenské šlechtické rody.

Fandom: Squadron of Damned 49 (Letka zatracených) (originální)
Postavy: Cani Lupens, Korv Kora
Varování: Náznaky shonen-ai (?), školní slohová práce napsaná během 45 minut a suvrénně nejlepší ze třídy (nejspíš, nečetla jsem Nexinu)
Věková hranice: Žádná. Deal with it.
Poznámky: Fan-arty, fanfikce, cokoliv na SoD49 je vítáno. Chci založit fandom.


Když to nejde silou, jde to ještě větší Silou

14. června 2014 v 14:27 | Tolpen |  Filmy, seriály, etc.
Pokud žijete někde, kde se nevyskytuju, tak jste asi ještě neslyšeli tom, že jsem se účastnila ve škole patnáctihodinového maratonu Star Wars. Pokud jste tvor mého typu, určitě jste o tom už slyšeli a ještě jste se nedokopali na to podívat, ačkoliv znáte spoustu útržků a vtipů zahrnujících Daleka, který přiznává otcovstí R2D2.
Pokud jste dokonce tak staří a konzervativní, jako já, tak si myslíte, že se tomu má česky říkat Hvězdné války. Mám novinku z Wiki, nemá. Název se už překládat nemá.
Budu předpokládat, že všichni víte, o co jde, a z většiny jste to i viděli.
Dobře, dobře, ano. Budou v tom trochu spoilery.
Podotýkám, že jsme se na to ve škole dívali podle vydávání. Tzn. ne od dílu I ale IV. Komu tohle dělá problém, vzdejte čtení Homestucku nebo sleování Doctora Who.